Mokomės ir žaidžiame su BOOM kortomis!

Labas,

Kaip ir kiekvieną savaitgalį, ruošdamasi pamokoms ieškau naujų ir dar nebandytų resursų. Vieną iš jų pristatysiu ir tau! Susipažink su internetine mokymosi ir žaidimų platforma BOOM Cards!

Pirmiausia ši svetainė puiki tuo, kad joje gali suformuoti savo klases, prie jų pridėti mokinius ir jiems priskirti savo sukurtas mokomųjų žaidimų kortas. Tačiau net nebūtina kurti savo kortų, jų visa galybė bibliotekoje! Tačiau yra viena smulkmena – didžioji dauguma pateikiamų šablonų yra anglų kalba… Bet jei ruošiesi integruotai pamokai arba tavo mokiniams anglų kalba nesvetima – pirmyn į paieškas!

Sukurti BOOM kortas išties paprasta. Gali pasirinkti sau patinkančias spalvas, šriftus, jų dydį, įkelti patinkančius paveikslėlius. Tavo kortos gali groti muziką, rodyti filmuką, todėl puikiai tiks muzikos pamokoms! Visą reikiamą informaciją apie BOOM kortų parengimą gali paskaityti pačioje platformoje www.boomlearning.com, o Youtube svetainėje gausu vaizdo įrašų kaip tai daroma. Vieną iš jų palieku čia:

Reikėtų paminėti, kad norint žaisti šitomis kortomis – reikia prisiregistruoti. Registracija nieko nekainuoja! Gali BOOM cards paskyrą susieti savo Facebook profiliu, elektroniniu paštu. Prisiregistravęs tampi nemokamos narystės naudotojas – ji suteikia tau bazines svetainės funkcijas. Jei neplanuoji dalintis savo pagamintomis kortomis su kitais pedagogais, šios narystės tau tikrai pakanka! Žemiau palieku visų narysčių kainas. Atkreipk dėmesį, kad šis mokestis yra metinis!

Aš pati naudoju ULTIMATE narystę, nes planuoju savo kurtais darbais dalintis su kitais pedagogais.

Turiu paminėti ir tai, kad žaisti šiomis kortomis galima tik prisiregistravus į svetainę, todėl jei planuoji ja dalintis su mokiniais – būk užtikrintas, kad jie užsiregistruos BOOM Cards svetainėje. Aš nenoriu apkrauti savo mokinių papildomomis platformomis, todėl sukurtas BOOM kortas tiesiog demonstruoju ekrane per tiesiogines pamokas, tai planuoju daryti ir grįžusi į kontaktinį ugdymą.

Įdomu tai, kad kai kurie kortų šablonai yra mokami, todėl reikėtų papildyti savo sąskaitą BOOM taškais. Jų kainas gali pamatyti čia:

Neskubėk teisti! Taip, iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad viskas šioje svetainėje yra mokama – taip toli gražu nėra! Gali rasti labai daug šablonų, kuriais mokytojai dalinasi nemokamai. Tačiau gal visai šaunu paremti kūrėjus? O ir pats gali iš to užsidirbti!

Stengiausi kuo glausčiau ir išsamiau papasakoti apie šią svetainę, nors galėčiau apie ją kalbėti ir kalbėti… Čia galima tiek daug ko išmokti!

Gailiuosi tik vieno – kad ją radau tik dabar, o ne nuotolinio mokymo pradžioje!

O dabar, kviečiu susikurti anketa www.boomlearning.com ir išbandyti mano nemokamą mokomąjį žaidimą – raidiniai natų pavadinimai!

  1. Susikūręs anketą spausk STORE, o paieškoje įvesk “Muzikutis”:

2. Spausk ant paieškos rezultato ir pasirink ADD TO LIBRARY:

3. Na štai, mano kortos jau tavo bibliotekoje! Jas gali rasti paspaudęs LIBRARY, tik atkreipk dėmesį, kad būtum pasirinkęs PURCHASED:

O čia palieku nuorodą, kurią paspaudęs pamatysi pirmas keturias kortas, jos tau padės suprasti ar tai yra tai, ko tu ieškai!
https://wow.boomlearning.com/deck/raidiniai-nat-pavadinimai-yeJEvcQb6z2ZY8NJd?fbclid=IwAR3FVE5qNvoSzEhneVUn2Xw6qeEd3gbLBLS3wPOamt02-PXI_kKNCZ_kCcg

Tikiuosi perskaitei visą šį mano įrašą ir radai kažką naudingo. Komentuok, jei būtų įdomu paskaityti daugiau tokių svetainių apžvalgų! O galbūt susidomėjai ir norėtum išmokti naudotis šia svetaine? Parašyk man! 🙂

Sėkmės, muzikuti!

One thought on “Mokomės ir žaidžiame su BOOM kortomis!

  1. Nuostabu! Labai norėčiau išmokti ruošti pamokos užduotis šia programėle. Labai ačiū jums už pasidalintą pateiktį.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: