Interaktyvūs muzikiniai žaidimai

Labas!

Anot Individualiosios psichologijos instituto direktorės dr.doc. Rasos Bieliauskaitės, žaidimas – rimtas ir svarbus dalykas vaikų augimui ir auginimui nuo pat kūdikystės iki brandos, taip pat ir suaugus, t. y. visą žmogaus gyvenimą. Savaime suprantama, kad žaidžiant ne tik smagiai praleidžiame laiką, bet ir formuojame savo intelektą, kūrybiškumą. 

Savo pamokose žaidžiu labai daug! Į žaidimą dažnai įpinu įsidainavimo pratimus, dainų mokymąsi, muzikos klausymą. Pastebėjau, kad būtent šiuo būdu vaikai labai gerai įsisaviną informaciją ir daug palankiau ją priima.

Vaikai labai džiaugiasi žaisdami ne tik aktyvius, bet ir interaktyvius žaidimus – jie nuotolinio ugdymo metu labai praskaidrina kasdienybę! Kiekvieną savaitę stengiuosi savo mokiniams pateikti po vieną žaidimą, kurio metu jie ne tik įgytų naujų žinių, bet ir pakartotų jau sukauptą informaciją.

Jei ir tu ieškai interaktyvių žaidimų, kurie paįvairintų nuotolines ir gyvas pamokas – šis įrašas kaip tik tau!

Surask ir išbrauk!

Šiame žaidime pateikiama 20 žodžių, kurie susiję su muzika. Atkreipkite dėmesį, kad žodžius galima surasti skaitant iš kairės į dešinę, iš viršaus į apačią ir įstrižai. Dėl žodžių gausos ir limituotų gyvybių šis žaidimas pakankamai sudėtingas, todėl tiks moksleiviams nuo 4 iki 7 klasės.
Nuoroda į žaidimą: https://www.wordwall.net/play/12176/477/957

Surask poras!

Visi puikiai žinote žaidimą “Memorie”. Šiame žaidime reikia surasti devynias poras: du smuiko raktus, dvi ketvirtines, dvi pauzes ir t.t. Žaidimas sukurtas džiunglių tematika, todėl suradus porą vaikams apie tai praneša linksmų beždžionių garsai 🙂 Ši veikla smagi ir lengva, todėl tiks tiek priešmokyklinio amžiaus vaikams, tiek pradinukams.
Nuoroda į žaidimą: https://www.wordwall.net/play/11307/182/426

Sudėliok raideles!

Dar vienas žaidimas, padedantis įtvirtinti muzikinės tematikos žodžius, skatinantis susikaupti, vizualiai pamatyti žodžius, kurių raidės išsimėčiusios. Ši anagrama puikiai tiks pradinių klasių ir kiek vyresniems mokiniams.
Nuoroda į žaidimą: https://www.wordwall.net/play/13026/253/930

Kelionė į muzikos salą

Pakeliaukime! Atsakydamas į klausimą teisingai, padėsi laiveliui pasiekti muzikos salą. Žaidimas skirtas patiems mažiausiems – mano šešiamečiai dainininkai jį įveikė labai lengvai!

Nuoroda į žaidimą: https://view.genial.ly/60448834b965e10d64c70b0a/interactive-content-kelione-i-muzikos-sala

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: