Refleksijos užduotys

Paklausus mokinių ar jiems viskas aišku, retas kuris išdrįsta prisipažinti, kad jo galvoje dar sukasi daug neatsakytų klausimų. Tam įtakos turi daug dalykų – nenoras užlaikyti klasiokų pamokoje, baimė apsijuokti, gėda prisipažinti nesupratus.

Visi žinome, kad reflektuoti apie nuveiktus darbus, pajaustas emocijas yra labai naudinga – tai plečia mūsų pasaulėžiūrą, daro mus empatiškesniais artimųjų, draugų ir kolegų atžvilgiu, padeda mums patiems suprasti savo poreikius ir jausmus. Tačiau kaip tai padaryti sklandžiai ir atvirai? Kaip prakalbinti vaiką ar paauglį, kuris drovisi dalintis savo jausmais?

Siūlau išbandyti Muzikučio refleksijos užduočių lapus! Jie universalūs, tiks tiek pamokai ar veiklai aprašyti ir išanalizuoti, tiek ateities planams ar tikslams išsikelti. Šias užduotis galite naudoti su įvairaus amžiaus moksleiviais. Lapuose vaikai gali užrašyti jiems ramybės neduodančias, o galbūt ir labai džiuginančias, pasididžiavimą savimi keliančias mintis.

Lapų šablonus galite laisvai atsisiųsti ir spausdinti paspaudę čia: https://drive.google.com/file/d/1N8kjPQfGLurLhXk79SymUMlc4PmEMHFg/view?usp=sharing

Tikiuosi šie refleksijos užduočių lapai padės sukurti saugią, palaikančią ir prasmingą atmosferą jūsų klasėje. O gal ir namuose? 🙂

Sėkmės, muzikučiai!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: