Įsidainavimo įrankis | Pagauk monstriukus

Labas!

Kartais pati save pagaunu, kad dažniausiai savo pamokose naudoju pamėgtus ir įtvirtintus įsidainavimo pratimus. Stengiuosi įterpti vis kažką naujo ir įdomaus, tada įsidainavimas mokiniams tampa įdomus, intriguojantis ir linksmas. Šiandien dalinuosi savo kurtu interaktyviu įsidainavimo įrankiu “Pagauk monstriukus”!

Šiame žaidime gaudysite šešis monstriukus: Raudutį, Blobą, Klyksiuką, Ramiuką, Miniuką ir Jautrulą. Galite patys pasirinkti (o gal leisti išrinkti vaikams) kurį monstriuką bandysite sugauti. Išsirinkę – spauskite ant jo vardo.

Paspaudę ant pasirinkto monstriuko vardo trumpam išvysite kaip jis atrodo. Tam, kad jį sugautumėte ir išsiaiškintumėte jo savybes, spauskite ant monstriuko paveikslėlio.

O dabar prasideda linksmybės! Paspaudus ant monstriuko nuotraukos, jums reikės balsu įveikti visą monstriuko nubėgtą kelią. Ekrane rodomą punktyrinę liniją galite pritaikyti savo jau naudojamiems pratimams: keisti jų diapazoną, dinamiką, tempą, emociją. Galite leisti vaikams sukurti melodiją naudojant balses u, e, o, a ir pan. Laisvė kūrybai!

Įveikę visą monstriuko kelią, pakartoję pratimą keletą kartų keliaujant tonacijomis į viršų ir žemyn – spauskite CAPT! ir sugaukite monstriuką.

Susipažinę ir prisijaukinę monstriuką, spauskite namelio ikoną ir grįžkite į pradinį sąrašą. Jei sunku monstriukus rinktis pagal vardus, galite paspausti meniu esantį sakinį “Kuris monstriukas esi tu?” ir išsirinkti savo būsimą draugą iš nuotraukos.

Išbandžiau šį įrankį su savo mokiniais – jiems labai patiko! Žaidimas skatina įsitraukimą, kūrybiškumą, jį galima naudoti tiek klasėje, tiek nuotolinėje pamokoje.

Nuoroda į žaidimą: https://view.genial.ly/619a85fb98d6730d655bbef8/learning-experience-didactic-unit-pagauk-monstriuka

Tikiuosi, kad jums pavyks sugauti visus monstriukus ir įgyti jų supergalias! 🙂

Jūsų Muzikutis.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: