Apie Muzikutį

Muzikinio ugdymo studija “Muzikutis” kviečia draugauti su muzika!
Jauki studija, įsikūrusi Vilniaus centre, A. Jakšto g. 9, siūlo individualias dainavimo, smuiko pamokas, dainavimo ansamblyje užsiėmimus.
“Muzikutis” – 2020 metais pradėtas muzikinis tinklaraštis, subūręs muzikos pedagogus ir pagyvinęs jų pamokas pozityviomis idėjomis ugdymui. Tinklaraščio projektus “Instrumentų gamyklėlė”, “Muzikutis moko”, “Muzikučio dainelės” jau išbandė daugybė Lietuvos ir išeivijos moksleivių. Šiais metais “Muzikutis” dar labiau užaugo – veiklą pradeda ir kaip muzikinio ugdymo studija! Norite, kad jūs ar jūsų vaikas muziką pažintų pozityvioje ir jaukioje aplinkoje? Jums svarbu, kad muzikos užsiėmimai būtų praturtinti emocinio intelekto lavinimu, terapiniais aspektais? Visą tai rasite Muzikutyje.

 

Tinklaraščio autorė ir muzikinio ugdymo studijos “Muzikutis” įkūrėja – profesionali muzikos mokytoja Martyna Domarkaitė.
Martyna turi penkerių metų vadovavimo vaikų chorams patirtį, Vilniaus universiteto medicinos fakultete mokosi muzikos terapijos magistrantūros programoje, yra Lietuvos muzikos mokytojų asociacijos tarybos narė, Lietuvos ikimokyklinukų chorų ir vokalinių ansamblių festivalio “Katės pėdutė” iniciatorė ir organizatorė. Aktyviai dalyvauja respublikinėse ir tarptautinėse konferencijose, kur dalinasi savo patirtimi su kitais muzikos pedagogais ir choro dirigentais.

%d bloggers like this: