Ugdymas | 2023-2024 m.m.

Vokalinis ansamblis

Puiki galimybė ne tik ugdyti 3-6 m. vaikų muzikinius gebėjimus, bet ir lavinti jų socialinius įgūdžius. Vokaliniame ansamblyje vaikai mokysis dainuoti, bendrauti, koncertuos “Muzikučio” renginiuose, įvairiuose festivaliuose ir konkursuose.

Vienos pamokos trukmė – 45 minutės
Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę

Užsiėmimų kaina – 60 eur/mėn.

PAMOKŲ TVARKARAŠTIS BUS SKELBIAMAS RUGPJŪČIO MĖNESĮ!

Dainavimo pamokos vaikams ir suaugusiems

Individualių pamokų metu mokiniai išmoks taisyklingai kvėpuoti, drąsiai jaustis scenoje, o išmoktus kūrinius atliks studijos organizuojamuose renginiuose, respublikiniuose festivaliuose ir konkursuose.

4 k./mėn. – 80 eur.
8 k./mėn. – 140 eur.
Pamokų laikas derinamas individualiai.

Smuiko pamokos vaikams ir suaugusiems

Visada svajojai įvaldyti instrumentą, kuriuo galėtumi džiuginti savo draugus ir artimuosius? Nori, kad tavo vaikas lavintų klausą ir kruopštumą muzikos pagalba? Kviečiu mokytis groti smuiku! Net jei niekada nelaikei šio instrumento rankose, individualių pamokų metu išmoksi mėgstamus kūrinius. Jei neturi instrumento – ne bėda, “Muzikutis” suteikia galimybę jį išsinuomoti.

4 k./mėn. – 80 eur. + instrumento nuoma (neprivaloma)
8 k./mėn. – 140 eur. + instrumento nuoma (neprivaloma)
Pamokų laikas derinamas individualiai.


Muzikos terapija vaikams

Muzikos terapijos užsiėmimai puikiai tinkami vaikams turintiems raidos ir elgesio sutrikimų. Individualių sesijų metu lavinsime stambiąją ir smulkiąją motoriką, mokysimės pažinti savo jausmus, juos išreikšti muzikos pagalba. Muzikos terapija veikia ir psichoterapiškai – padeda vaikams įsisamoninti gyvenimiškas situacijas, priimti sprendimus, ugdyti savarankiškumą. Užsiėmimus gali lankyti ir nusiskundimų dėl sveikatos neturintys vaikai.

Individualios sesijos kaina (45 min.) – nuo 30 eur.
Susitikimų laikas derinamas individualiai.


Jaunučių choras 1-4 klasės vaikams

Jaunučių chore vaikai ne tik dainuos, bet ir pažins natas, plės savo žinias apie muzikos istoriją. Patraukliai ir vaikiškai pateiktos teorinės žinios persipins su patirtimi scenoje. Chore vaikai mokysis bendrauti, tinkamai elgtis scenoje, koncertuos “Muzikučio” renginiuose, įvairiuose festivaliuose ir konkursuose.

Vieno užsiėmimo trukmė – 90 minučių (su 10 min. pertrauka)
Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę

Užsiėmimų kaina – 70 eur/mėn.

PAMOKŲ TVARKARAŠTIS BUS SKELBIAMAS RUGPJŪČIO MĖNESĮ!


%d bloggers like this: