Ugdymas | 2022-2023 m.m.

Vokalinis ansamblis

Puiki galimybė ne tik ugdyti 3-6 m. vaikų muzikinius gebėjimus, bet ir lavinti jų socialinius įgūdžius. Vokaliniame ansamblyje vaikai mokysis dainuoti, bendrauti, koncertuos “Muzikučio” renginiuose, įvairiuose festivaliuose ir konkursuose.

8 k./mėn. – 50 eur.
Pamokos vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais:

17:00-17:45 A grupė
18:00-18:45 B grupė

Dainavimo pamokos vaikams ir suaugusiems

Individualių pamokų metu mokiniai išmoks taisyklingai kvėpuoti, drąsiai jaustis scenoje, o išmoktus kūrinius atliks studijos organizuojamuose renginiuose, respublikiniuose festivaliuose ir konkursuose.

4 k./mėn. – 80 eur.
8 k./mėn. – 140 eur.
Pamokų laikas derinamas individualiai.

Smuiko pamokos vaikams ir suaugusiems

Visada svajojai įvaldyti instrumentą, kuriuo galėtumi džiuginti savo draugus ir artimuosius? Nori, kad tavo vaikas lavintų klausą ir kruopštumą muzikos pagalba? Kviečiu mokytis groti smuiku! Net jei niekada nelaikei šio instrumento rankose, individualių pamokų metu išmoksi mėgstamus kūrinius. Jei neturi instrumento – ne bėda, “Muzikutis” suteikia galimybę jį išsinuomoti.

4 k./mėn. – 80 eur. + instrumento nuoma (neprivaloma)
8 k./mėn. – 140 eur. + instrumento nuoma (neprivaloma)
Pamokų laikas derinamas individualiai.


Muzikos terapija vaikams

Muzikos terapijos užsiėmimai puikiai tinkami vaikams turintiems raidos ir elgesio sutrikimų. Individualių sesijų metu lavinsime stambiąją ir smulkiąją motoriką, mokysimės pažinti savo jausmus, juos išreikšti muzikos pagalba. Muzikos terapija veikia ir psichoterapiškai – padeda vaikams įsisamoninti gyvenimiškas situacijas, priimti sprendimus, ugdyti savarankiškumą. Užsiėmimus gali lankyti ir nusiskundimų dėl sveikatos neturintys vaikai.

Individualios sesijos kaina (45 min.) – nuo 30 eur.
Susitikimų laikas derinamas individualiai.


%d bloggers like this: